Un profesor de la Colegiul Gh, Asachi a fost depistat pozitiv, iar DSP a declanșat o anchetă epidemiologică, scrie ziaruldeiasi.ro Reprezentanții Inspectoratului Școlar Județean au confirmat faptul că există un caz de profesor îmbolnăvit cu Covid-19, însă deocamdată nu pot oferi mai multe detalii deoarece se realizează acheta … [Citeşte mai departe...] despreProfesor depistat pozitiv la Colegiul Asachi. A fost la consiliu, cu peste 70 de colegi

