În perioada 26-29 octombrie 2020, jandarmii ieșeni au desfășurat activități pentru asigurarea ordinii publice și punerea în aplicare a măsurilor stabilite, pe linia prevenirii răspândirii virusului SARS Cov2, alături de celelalte structuri M.A.I. – Poliție și Poliție de Frontieră, sub coordonarea Instituției Prefectului, scrie ziaruldeiasi.ro Ei au găsit ”liberi” … [Citeşte mai departe...] despreIeșean cu COVID, prins într-o sală de jocuri fără mască. Ce amendă a primit

